Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
Μη ψυγεία UAV θερμικής απεικόνισης κάμερας μονάδα για εναέρια θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας drones LWIR χωρίς ψύξη με καθαρή θερμική απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα κάμερων ασφαλείας με LWIR 640x512 12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Μη ψυχόμενη θερμική σειρά βουλωμάτων MegaPixel πυρήνων κάμερων ασφαλείας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 15μm γρήγορη ολοκλήρωση RoHS ενότητας MCT δροσισμένη MWIR εγκεκριμένο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
Ελαφρύ βάρος 120x90/17μm Θερμικός πυρήνας κάμερας για τη μέτρηση της θερμοκρασίας του ανθρώπινου σώματος
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
Εύκαμπτος μη ψυχόμενος θερμικό Imager πυρήνας ενότητας με LWIR 640x512/12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
Φορητή 256×192 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Υπερ-συγκινητή Θερμική Μονάδα απεικόνισης για Plug-in Θερμική Κάμερα
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων FPA με τον υπέρυθρο ανιχνευτή 400x300
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

