Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
320x256 30μm διπλός ανιχνευτής σειράς αεροπλάνων χρώματος εστιακός
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm (MW); 7,7~9,5μm (LW) |
| Χρόνος Ψύξης: | <8 λεπτά |
400x300 17μm υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών με τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών 400x300 17um LWIR για τον έξυπνο έλεγχο
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17um καμερών FPA Thermographic θερμικός
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ψυχροποιημένος πυρήνας θερμικής κάμερας MWIR 640x512 15μm για παρακολούθηση μεγάλης απόστασης
| τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
1280x1024 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Uncooled LWIR υπέρυθρη κάμερα για την παρακολούθηση του καιρού
| Χρησιμοποιείται για: | Κάμερα παρακολούθησης |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης με ανάλυση 1280x1024 με φακό ζουμ 30-180mm και ανιχνευτή LWIR χωρίς ψύξη
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz |
640x512 μη ψυχόμενος ανιχνευτής Vox Microbolometer
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
384x288 Ανάλυση 17μm Pixel Pitch Vehicle Thermal Imaging Module με οπτικό πεδίο 37°x28° για υποβοήθηση οδήγησης
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μίνι μέγεθος TIMO112 Μη ψυγμένη υπέρυθρη μονάδα κάμερας με ανάλυση 120x90 και πλάτος των pixel 12μm
| Ψήφισμα: | 120x90 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/ 1,6 mm |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

