Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
Ανώτατη ευαισθησία 320x256 Ανάλυση 30μm Pixel Pitch Cooling Infrared Camera Module για την πετροχημική βιομηχανία
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Ανάλυση 30μm Pixel Pitch 10mK NETD Ψυχροποιημένη υπέρυθρη κάμερα για ανίχνευση διαρροής αερίου MWIR
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Τυπικό NETD: | 10mK (F1,5) |
Ανιχνευτής διαρροής αερίου LFM330Z5 με ανάλυση 320x256 30μm Pixel Pitch και 20mK NETD ψυγμένο υπέρυθρο ανιχνευτή
| Τύπος: | Ψυκτικός αισθητήρας υπερύθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
Κάμερα Οπτικής Απεικόνισης Αερίων MWIR Ψυχόμενη με Ανάλυση 640x512, Μέγεθος Pixel 15μm και NETD 25mK για Ανίχνευση Διαρροών Αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Βάρος (ζ): | ≤235 γρ |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 640x512 |
ΛΑΦΔ330Ζ3 Ψυχροποιημένος υπέρυθρος ανιχνευτής με ανάλυση 320x256 30μm Pixel Pitch και 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Ψυχροποιημένος ανιχνευτής υπέρυθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
320x256 Ψυχόμενη Θερμογραφική Κάμερα Ανίχνευσης Διαρροής Αερίου με Μέγεθος Pixel 30μm και NETD 10mK για την Πετροχημική Βιομηχανία
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| Τυπικό NETD: | 10mK (F1,5) |
640×512 Ανάλυση 15μm Μεγέθους Pixels Οπτική κάμερα απεικόνισης αερίου με φάσμα φασμάτων 3,2-3,5μm για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤5min@12V |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 640x512 |
Μονάδα κάμερας υπέρυθρου ψύξης με φακό 25 mm με ανάλυση 320x256 και 20mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίου και ανίχνευση διαρροής αερίου
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
LWIR 320x256/30μm Ψυκτικός Πυρήνας υπέρυθρης κάμερας με 20mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας με ψύξη, ανάλυσης 320x256, με μέγεθος εικονοστοιχείου 30μm για ανίχνευση διαρροών αερίου χωρίς επαφή
| Μέγεθος προϊόντος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |

