Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
RS058 Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR 640x512 για σύστημα τηλεπαρακολούθησης
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Μη ψυχόμενη κάμερα 50Hz ανιχνευτών FPA θερμική για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512/12μm FPA μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος ανιχνευτής 8~14μm θερμικής λήψης εικόνων FPA για ADAS
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300/12μm Μη ψύκτης ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης FPA με κεραμική συσκευασία
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
HD LWIR δρόσισε τη θερμική υψηλή θερμική ευαισθησία πυρήνων 640x512 καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 256x192 12μM καμερών LWIR θερμική για το έξυπνο σπίτι
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (εξατομικεύσιμος) |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17um καμερών FPA Thermographic θερμικός
| Ψήφισμα: | 384x288 το /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μονάδα Θερμικής Κάμερας Χωρίς Ψύξη 256x192 / 12μm Για AIoT
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (Προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
320x256/30μm Ψυγμένη θερμική μονάδα υπέρυθρου για την ανίχνευση διαρροής αερίου μονοξειδίου του άνθρακα
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 30Hz/60Hz |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |

