Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
LWIR 320x256/30μm Ψυκτικός Πυρήνας υπέρυθρης κάμερας με 20mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
Οικοδόμηση του πυρήνα 640x512/17μm θερμικής λήψης εικόνων ενότητας καμερών IR επιθεώρησης
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x36,6mm |
Θερμικός πυρήνας 640x512/12μm καμερών HD LWIR για την επιθεώρηση δύναμης ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ν-Driver384 υπέρυθρη ενότητα 384x288 καμερών νυχτερινής όρασης για το ασφαλές Drive
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
υψηλή ευαισθησία ενότητας αισθητήρων καμερών 12μm 1280x1024 μη ψυχόμενη θερμική
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας καμερών σειράς βουλωμάτων MegaPixel που χρησιμοποιείται στα σύνθετα περιβάλλοντα
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής κάμερας για την ανίχνευση της αυξημένης θερμοκρασίας του δέρματος 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 πυρετός που καλύπτει τη θερμική ενότητα καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
400x300 17μm θερμικό σύστημα διαλογής πυρετού θερμικής λήψης εικόνων πυρήνων καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

