Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
|---|---|
| υλικό: | Φωνή |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
640x512 μη ψυχόμενος ανιχνευτής Vox Microbolometer
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
αισθητήρας ανιχνευτών 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Ποσοστό πλαισίων: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7.32mm |
Υψηλός θερμικός αισθητήρας 400x300/17μm VOx ευαισθησίας για τα σκληρά περιβάλλοντα
| Αισθητήρας: | Οξείδιο του βαναδίου FPA |
|---|---|
| μέγεθος: | 30x19,8x7,32mm |
| τύπος: | Μη ψυχόμενο μικροβολόμετρο |
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 256x192 12μm Microbolometer Vox για τις θερμικές κάμερες
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7,32mm |
Μακρύς θερμικός υπέρυθρος ανιχνευτής μη ψυχόμενο VOx 800x600/17μm κυμάτων
| Τύπος: | Μεταλλική συσκευασία |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
400x300 12μm θερμικοί υπέρυθροι ανιχνευτές μη ψυχόμενο VOx Microbolometer για Thermography
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Ψήφισμα: | 400x300 |
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 400x300 μη ψυχόμενο Vox Microbolometer FPA
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300 |
Μη ψυχόμενη θερμική κάμερα VOx για την ανίχνευση πυρετού
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

