Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
Γρήγορη ανάπτυξη ενότητας 400x300/17μm καμερών VOx μη ψυχόμενη υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Πολυσύνθετος πυρήνας καμερών VOx LWIR καμερών κηφήνων θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη υπέρυθρη υψηλή ανάλυση 1280x1024 ενότητας LWIR καμερών VOx
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπέρυθρη θερμική ενότητα LWIR 8~14μm καμερών VOx υψηλής ανάλυσης φασματική σειρά
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Πυρετός VOx LWIR που καλύπτει το θερμικό πυρήνα μη ψυχόμενο 400x300 17μm καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm LW |
Θερμική κάμερα VOx για την ανίχνευση πυρετού, πυρήνας 400x300/17μm καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης μικροβολόμετρου FPA VOx χωρίς ψύξη με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| ανιχνευτής κάμερας υπέρυθρου: | Uncooled LWIR FPA 120x90/12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
640x512 12μM μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων με VOx Microbolometer
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Δρομολόγια χωρίς ψύξη LWIR θερμική μονάδα με 640x512 12μm VOx μικροβολόμετρο
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

