Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών VOx μακρών κυμάτων με τους διάφορους φακούς IR
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μικροσκοπικός πυρήνας 120x90/17μm καμερών θερμικής λήψης εικόνων VOx FPA
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Ψήφισμα: | 120x90 |
Ραδιομετρική θερμική κάμερα VOx χωρίς ψύξη 640X512/12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Εστιακό αεροπλάνων υλικό ανιχνευτών 400x300/17μm VOx σειράς μη ψυχόμενο υπέρυθρο
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος εστιακός ανιχνευτής 640x512 12μm αεροπλάνων VOx ώριμη τεχνολογία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας μακρών κυμάτων FPA 400x300/17μm VOx καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (Προσαρμόσιμο) |
Το μη ψυχόμενο όχημα VOx τοποθέτησε τη θερμική κάμερα 384x288 με τη θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μικροσκοπικός πυρήνας 120x90/17μm καμερών θερμικής λήψης εικόνων VOx FPA
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Ψήφισμα: | 120x90 |

