Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
Θερμική κάμερα plug-in FPA LWIR Uncooled με ανάλυση 256×192 και διασύνδεση USB2.0
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Μη ψυγεία LWIR θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και μέγεθος pixel 12μm
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Uncooled LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Εξαιρετικά συμπαγής μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με το φακό 9,1/13/19mm
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
μη ψυχόμενη θερμική ενότητα καμερών 400x300 17um LWIR για τον έξυπνο έλεγχο
| Ψήφισμα: | 384x288 το /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR 640x512/15μm για εφαρμογές ασφαλείας
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Μονάδα μικρογραφίας υπέρυθρου iMC212 με 256×192/12μm για φορητές συσκευές
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256x192 |
| Χρησιμοποιείται για: | Εφαρμογές τερματικού κινητού |
Φορητή και Οικονομική Θερμική Μονάδα Απεικόνισης iMC112 με Ανάλυση 120×90
| Ετικέτα: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
| Χρησιμοποιείται για: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
Υπερσύνθετη θερμική κάμερα 256×192/12μm για κινητές συσκευές
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Θερμική κάμερα συμβατή με smartphone Module 120×90/12μm Αψυκτη υπέρυθρη κάμερα
| Τρόπος εστίασης: | Ελεύθερη εστίαση |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Όνομα προϊόντος: | Θερμική κάμερα συμβατή με smartphone |
Φορητή μη ψύκτη θερμική απεικόνιση με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm για θερμογραφία
| Εφαρμογές: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
|---|---|
| Τύπος: | Μη ψυχρή θερμική κάμερα LWIR |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |

