Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ vox ] αγώνας 149 προϊόντα.
Ανιχνευτής υπέρυθρης ακτινοβολίας MWIR ανάλυσης 320x256 με μέγεθος εικονοστοιχείου 30μm για ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1,5) |
| Βάρος (ζ): | ≤600g |
LS734 Linear Stirling Cryocooler for Cooling MCT Cooled Infrared Detector
| Σταθερή κατανάλωση ενέργειας: | ≤10W (430mW@77K@20℃) |
|---|---|
| MTTF: | ≥20000 ώρες |
| Μέθοδος ολοκλήρωσης: | IDDCA |
MWIR Cryogenically Cooled Infrared Detector 15μM 640x512 For Multi Sensor ωφέλιμο φορτίο
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Φακός 23mm, Ανάλυση 320x256, 10mK NETD, Κάμερα Οπτικής Απεικόνισης Αερίων για Ανίχνευση Διαρροών Αερίου
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Προαιρετικός φακός: | Διορθώθηκε το ζουμ |
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
Fast Integration Cooled IR Camera Core EYAS1212 Mega Pixel 1280x1024 / 12μM
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
50pin οι ΩΡΕΣ διασυνδέουν το μη ψυχόμενο πυρήνα καμερών θερμικής λήψης εικόνων για τη ζωική παρατήρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών cOem LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
UAV μη ψυχόμενο θερμικό ψήφισμα ενότητας 640x512 καμερών ωφέλιμων φορτίων
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπαγής μη ψυχόμενος πυρήνας 640x512 καμερών κηφήνων θερμικός για τη φωτοβολταϊκή επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μικροσκοπικός πυρήνας 40mk 0.7W καμερών μεγέθους μη ψυχόμενος υπέρυθρος για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

