Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled infrared thermal security camera ] αγώνας 362 προϊόντα.
Θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς ενότητας καμερών υψηλής ανάλυσης cOem IR
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
650x512 ενότητα θερμικής λήψης εικόνων που ενσωματώνεται UAV στα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |
OEM MCT MWIR Υψηλής ανάλυσης ψυγμένη μονάδα κάμερας 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μM για το μακρινό σύστημα παρακολούθησης
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
3 θερμικός πυρήνας καμερών άξονα LWIR με το φασματικό ποσοστό 8~14μM για τα ρομπότ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σαφής πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με 640x512 12μM υπέρυθροι ανιχνευτές
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 καμερών RS232 LWIR θερμικός για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ανάλυση 256×192, Μέγεθος Pixel 12μm, Μονάδα Θερμικής Κάμερας Plug-in με Κατανάλωση Ισχύος 300mW
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 300mW |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Θερμική κάμερα με ανάλυση 120×90 με διασύνδεση USB2.0 για κινητές συσκευές
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
640x512/12μm Drone Infrared Camera Module για την επιθεώρηση της ηλεκτρικής ενέργειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤40mk |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

