Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled infrared thermal security camera ] αγώνας 362 προϊόντα.
Συμπαγής ενότητα TWIN612 θερμικής λήψης εικόνων LWIR με τη χαμηλής ισχύος κατανάλωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Εύκαμπτο MWIR δρόσισε τους υπέρυθρους ανιχνευτές με το διασπασμένο Stirling δοχείο ψύξης RS046H
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
640x512 15μm Ενσωμάτωση ενότητας ανιχνευτή υπέρυθρου ψύξης
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3.7~4.8μm |
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Συμπαγής θερμική μονάδα απεικόνισης LWIR TWIN612 για Πυρόσβεση & Διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Τύπος ΙΙ δροσισμένο υπέρπλεγμα υπέρυθρο μακροχρόνιο κύμα 320x256/30μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm LW |
Θερμική κάμερα 256×192/12μm μη ψυχόμενη, συνδεδεμένη με smartphone, για θερμά σημεία σε ηλεκτρικές εγκαταστάσεις και εφαρμογές για κινητά
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
PLUG1212 μη ψυχόμενη ενότητα HD LWIR 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
MWIR Cooled Thermal Module 640x512 15μM For Electro Optical Infrared
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Εξαιρετικά συμπαγής θερμική κάμερα ανάλυσης 256×192 με μέγεθος pixel 12μM, μονάδα υπέρυθρης κάμερας
| NETD: | ≤50mK |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |

