Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled infrared thermal security camera ] αγώνας 362 προϊόντα.
384x288 17μM μη ψυχόμενη θερμική γρήγορη ολοκλήρωση ενότητας για τη διάγνωση υγείας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
θερμική ενότητα καμερών 1280x1024 LWIR με το φακό ζουμ 30mm - 180mm
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR με ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Φορητή 256×192 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Υπερ-συγκινητή Θερμική Μονάδα απεικόνισης για Plug-in Θερμική Κάμερα
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Η θερμική κάμερα νυχτερινής όρασης LWIR 384x288 17μm
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
HD LWIR δρόσισε τη θερμική υψηλή θερμική ευαισθησία πυρήνων 640x512 καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
MCT MWIR Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα 640x512 / 15μm Για Ανίχνευση Μεγάλης Εμβέλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
ο πυρήνας καμερών 15μm 640x512 MCT MWIR δρόσισε την υπέρυθρη γρήγορη ολοκλήρωση ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Κρυοψύκτη: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
320x256/30μm MWIR Ψυχροποιημένη οπτική κάμερα απεικόνισης αερίου για την απεικόνιση διαρροών αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |

