Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled infrared thermal security camera ] αγώνας 362 προϊόντα.
320×256/30μm MWIR ψυγμένος υπέρυθρος ανιχνευτής FPA για τη μέτρηση θερμοκρασίας σε πετροχημικές εγκαταστάσεις
| MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος (23 ℃): | ≤15W@12V (Αιχμή); ≤7W@12V (Σταθερό) |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών με το φακό 25mm για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ο θερμικός πυρήνας LWIR καμερών GAVIN615L T2SL δρόσισε τη θερμική ενότητα αισθητήρων εικόνας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
FPA MCT δρόσισε το υπέρυθρο μέσο κύμα 128x128/25μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική μονάδα LWIR συσκευασμένη σε κεραμικό για ευκρινή και καθαρή απεικόνιση & μέτρηση θερμοκρασίας υψηλής ακρίβειας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μm με το ακέραιο Stirling δοχείο ψύξης RS058
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
MCT MWIR Ανιχνευτής Υπέρυθρων Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Γρήγορη ολοκλήρωση MCT MWIR Ψυχροποιημένη θερμική μονάδα 640x512/15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

