Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ uncooled infrared thermal security camera ] αγώνας 362 προϊόντα.
MCT MWIR Infrared Detector Cooled Thermal Module 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Ανιχνευτές υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη με ψύκτη κρύσης RS058
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Μακρύ μήκος κύματος: | 7,7~9,5 (LW) |
Ελαφριά ολοκληρωμένη περιστροφική κρυοψύκτη Stirling 750mW για ψυγμένους ανιχνευτές υπέρυθρου
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
20mK NETD Οπτικός ανιχνευτής απεικόνισης αερίων με ανάλυση 320x256 και φάσμα φασματικού εύρους 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
640x512 15μm γρήγορη ολοκλήρωση RoHS ενότητας MCT δροσισμένη MWIR εγκεκριμένο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
αισθητήρας ανιχνευτών 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Ποσοστό πλαισίων: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7.32mm |
RS046H ενσωματωμένη διάσπαση πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ισχύς ψύξης: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Πιό δροσερή συνέλευση 320x256/30μm σκεύων Δεωαρ MWIR ενσωματωμένη HgCdTe δροσισμένος ανιχνευτής IR
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |

