Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera module ] αγώνας 387 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών Microbolometer θερμικός για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 640x512/12µM καμερών LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 640x512/12µM καμερών για την ενισχυμένη διαφάνεια
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα για ανίχνευση πυρετού, μη ψύκτη θερμική μονάδα LWIR 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα 256×192/12μm μη ψυχόμενη, συνδεδεμένη με smartphone, για θερμά σημεία σε ηλεκτρικές εγκαταστάσεις και εφαρμογές για κινητά
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
Αιχμηρή σαφής ενότητα μη ψυχόμενο LWIR 8~14μm θερμικής λήψης εικόνων ανταλλαγή-γ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Εγχειρίδιο θερμικής κάμερας 4V ~ 6V με σταθερή εστίαση 19mm/24mm
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας LWIR με σταθερή εστίαση αθερμικού φακού 19mm/24mm
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
TWIN612 αιχμηρές & σαφείς εικόνες ενότητας θερμικής λήψης εικόνων με την ακρίβεια ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

