Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera module ] αγώνας 387 προϊόντα.
800x600 17μm μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής για θερμική απεικόνιση και θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 35x25x7,4mm |
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Γκοφρετών βιομηχανικός IR επιπέδων συσκευάζοντας μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας ανιχνευτών LWIR
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
Υψηλός θερμικός αισθητήρας 400x300/17μm VOx ευαισθησίας για τα σκληρά περιβάλλοντα
| Αισθητήρας: | Οξείδιο του βαναδίου FPA |
|---|---|
| μέγεθος: | 30x19,8x7,32mm |
| τύπος: | Μη ψυχόμενο μικροβολόμετρο |
320x256/30μm Μέγεθος Pixel MWIR ψυγμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με 10mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίου
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 10mK (F1,5) |
30mK μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 50Hz 60Hz για την ασφάλεια/τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ανιχνευτές υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη με ψύκτη κρύσης RS058
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Μακρύ μήκος κύματος: | 7,7~9,5 (LW) |
Τύπος ΙΙ δροσισμένο υπέρπλεγμα υπέρυθρο μακροχρόνιο κύμα 320x256/30μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm LW |
Ελαφριά ολοκληρωμένη περιστροφική κρυοψύκτη Stirling 750mW για ψυγμένους ανιχνευτές υπέρυθρου
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Μη ψυγμένο εστιακό επίπεδο συστοιχίες θερμικής κάμερας πυρήνας 50Hz ρυθμός εικόνας 67g
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |

