Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera module ] αγώνας 387 προϊόντα.
Ανάλυση 320x256 Εύρος φάσματος 10.3-10.9μm Μονάδα θερμικής απεικόνισης με ψύξη 20mK NETD για ανίχνευση διαρροών αερίου
| Φασματικό εύρος: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
| Ανακοίνωση: | Τυπικό: USB2.0/LV-TTL; Προαιρετικά: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μm με το ακέραιο Stirling δοχείο ψύξης RS058
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Εύκαμπτο MWIR δρόσισε τους υπέρυθρους ανιχνευτές με το διασπασμένο Stirling δοχείο ψύξης RS046H
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
384x288 17μM μη ψυχόμενη θερμική γρήγορη ολοκλήρωση ενότητας για τη διάγνωση υγείας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
320x256/30μm Ψυχροποιημένος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης MWIR με 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίων από VOCs
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
Ανιχνευτής υπέρυθρης απεικόνισης ψυχόμενου αερίου MWIR με ανάλυση 320x256, μέγεθος pixel 30μm και NETD 10mK για ανίχνευση διαρροών αερίου
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
Μίνι μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 400x300/12μm
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρος |
Εστιακό αεροπλάνων υλικό ανιχνευτών 400x300/17μm VOx σειράς μη ψυχόμενο υπέρυθρο
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μικροβολόμετρος LWIR VOx Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής 400x300/12μm για θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μεγάλη ακρίβεια 256×192/12μm Μέγεθος pixel μη ψύκνωτη θερμική μονάδα απεικόνισης για τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής μονάδας |

