Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera module ] αγώνας 387 προϊόντα.
Υπαίθρια ενότητα 640x512 12μM θερμικής λήψης εικόνων LWIR μη ψυχόμενη με το φακό 25mm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μοντέλο θερμικής απεικόνισης VOx χωρίς ψύξη υψηλής ευκρίνειας για βιομηχανική θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα 1280x1024/12μm για την εξαιρετικά σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 / 17μm Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής για κάμερα παρακολούθησης
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
1280x1024 / μη ψυχόμενος FPA ανιχνευτής 12μm για τα θερμικά κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
Φορητή 256×192 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Υπερ-συγκινητή Θερμική Μονάδα απεικόνισης για Plug-in Θερμική Κάμερα
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μM για το μακρινό σύστημα παρακολούθησης
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
320x256 Ανάλυση 30μm Μέγεθος Pixel MWIR Ψυχροποιημένη οπτική μονάδα απεικόνισης αερίου με 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
Το όχημα cOem τοποθέτησε τη θερμική κάμερα για το προηγμένο σύστημα βοήθειας οδηγών
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

