Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ infrared thermal security camera module ] αγώνας 387 προϊόντα.
Θερμική κάμερα πυρήνας 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Θερμική κάμερα Plug-in ανάλυσης 256×192/12μm με διασύνδεση USB2.0 και σχεδιασμό χωρίς εστίαση
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
3 θερμικός πυρήνας καμερών άξονα LWIR με το φασματικό ποσοστό 8~14μM για τα ρομπότ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη 640x512 12μM ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
50mK θερμικός πυρήνας 640x512 12µm καμερών κηφήνων χαμηλής ισχύος κατανάλωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
20mK NETD Οπτικός ανιχνευτής απεικόνισης αερίων με ανάλυση 320x256 και φάσμα φασματικού εύρους 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |

