Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Μικροβολόμετρος LWIR VOx Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής 400x300/12μm για θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
67g Ανιχνευτής υπέρυθρων 8μm-14μm Φασματική περιοχή
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
640x512 12μm μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας απεικόνισης ανιχνευτών LWIR υπέρυθρος
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μίνι μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 400x300/12μm
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
|---|---|
| Βάρος: | <1,5 γρ |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρος |
1280x1024 12μm δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με την ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Γκοφρετών βιομηχανικός IR επιπέδων συσκευάζοντας μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας ανιχνευτών LWIR
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Μέγεθος: | 18x16x2,8mm |
Εύκαμπτο MWIR δρόσισε τους υπέρυθρους ανιχνευτές με το διασπασμένο Stirling δοχείο ψύξης RS046H
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ RS079 ενσωματωμένη η 750mW ενσωμάτωσε την ηλεκτρονική Drive
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Δροσισμένος HgCdTe ανιχνευτής MWIR 1280x1024 12μm IR ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Ανιχνευτής υπερύθρων 15μm 640x512 MWIR με ψύξη για σύστημα απομακρυσμένης παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |

