Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Εστιακό αεροπλάνων υλικό ανιχνευτών 400x300/17μm VOx σειράς μη ψυχόμενο υπέρυθρο
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
αισθητήρας ανιχνευτών 256x192 12μm Vox Microbolometer
| Ψήφισμα: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Ποσοστό πλαισίων: | 50/60Hz |
| Μέγεθος: | 23x13x7.32mm |
Ακέραιο περιστροφικό δοχείο ψύξης Stirling Cryo με το μικροσκοπικό κλειστό σύστημα ψύξης κύκλων
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,2W (130mW@100K@20℃) |
Ακέραια περιστροφική μικρή κατανάλωση συνελεύσεων Cryocooler κύκλου του Στέρλινγκ
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>550mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <7W (250mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
Το μέσο μήκος κύματος δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή 640x512 15μm
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρος |
|---|---|
| Υλικό: | MCT |
| Τύπος: | Δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής |
400mW χωρίστε την περιστροφική μικρή κατανάλωση Cryocooler μηχανών Stirling
| Ισχύς ψύξης: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μM για το μακρινό σύστημα παρακολούθησης
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
δροσισμένος MWIR 640x512 υπέρυθρος ανιχνευτής 15μm με το ακέραιο Stirling δοχείο ψύξης RS058
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
MCT υλικό MWIR υπέρυθρος ανιχνευτής 320x256 / 30μm για ταχεία ολοκλήρωση
| Cryo Cooler: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
Τύπος ΙΙ δροσισμένο υπέρπλεγμα υπέρυθρο μακροχρόνιο κύμα 320x256/30μm ανιχνευτών
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm LW |

