Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη κάμερα 50Hz ανιχνευτών FPA θερμική για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Μέγεθος: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤650 γρ |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
Γρήγορη ενσωμάτωση MCT MWIR Cooled Thermal Module σε Drones 50Hz/100Hz
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
50pin οι ΩΡΕΣ διασυνδέουν το μη ψυχόμενο πυρήνα καμερών θερμικής λήψης εικόνων για τη ζωική παρατήρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών με το φακό 25mm για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
MWIR Cooled Thermal Module 640x512 15μM For Electro Optical Infrared
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Μη ψυχόμενος πυρήνας χαρακτηριστικό NETD 40mK καμερών IR οξειδίων βαναδίου για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σύστημα θερμικής απεικόνισης 400x300/17μm χωρίς ψύξη για τον έλεγχο του ανθρώπινου πυρετού
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
ISO9001 μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας IP67 0.7W καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
iMC212 Μη ψυχόμενη μονάδα υπερύθρων με ανάλυση 256x192 και κατανάλωση ισχύος 300mW για ενσωμάτωση σε κινητές συσκευές
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Μη ψυχρή συστοιχία εστιακού επιπέδου LWIR |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |

