Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
320x256 30μm δρόσισε τη κάμερα 23mm ανιχνευτών διαρροής αερίου φακός για την πετροχημική βιομηχανία
| Ύφος: | Δροσισμένη υπέρυθρη ενότητα |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256 Ανάλυση 30μm Μέγεθος Pixels MWIR Ψυχοποιημένη οπτική μονάδα απεικόνισης αερίου για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Μέγεθος (mm): | 142×58,5×80 |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
Μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας καμερών σειράς βουλωμάτων MegaPixel που χρησιμοποιείται στα σύνθετα περιβάλλοντα
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 17μm θερμικός πυρήνας κάμερων ασφαλείας με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| υλικό: | Οξείδιο του βαναδίου |
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
320x256 Ανάλυση 30μm Μέγεθος Pixel MWIR Ψυχροποιημένη οπτική μονάδα απεικόνισης αερίου με 10mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
LWIR 320x256/30μm Ψυκτικός Πυρήνας υπέρυθρης κάμερας με 20mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
Ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR RS058 για την οπτικοποίηση αόρατων ΠΟΕ
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Διαφανής θερμική απεικόνιση MWIR ψυγμένος ανιχνευτής IR 640x512/15μm
| Φασματικό εύρος 8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45℃~+71℃ |
320x256/30μm Ψυγμένη θερμική μονάδα υπέρυθρου για την ανίχνευση διαρροής αερίου μονοξειδίου του άνθρακα
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 30Hz/60Hz |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
23mm Οπτική μονάδα υπερύθρου με ψύξη αερίου MWIR με 320x256/30μm για βιομηχανικές εφαρμογές
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
| Προαιρετικός φακός: | 23mm/55mm |

