Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Ψυγμένος ανιχνευτής υπερύθρων 640x512 15μm LWIR ενσωματωμένος σε συστήματα EO-IR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
30mK μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές 50Hz 60Hz για την ασφάλεια/τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
EO-IR Systems Integrated LWIR Cooled Infrared Detector 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <8W |
Εξωτερικό ηλεκτρονικής ενσωματωμένο διάσπαση μικρό μέγεθος συνελεύσεων σκεύων Δεωαρ πιό δροσερό
| Ισχύς ψύξης: | (@100K@20℃)>400mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |

