Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR με ανάλυση 320x256 και μέγεθος εικονοστοιχείων 30μm για ανίχνευση διαρροής αερίου SF6/NH3
| Φασματικό εύρος: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Χρόνος ψύξης (23 ℃): | ≤7min@24V |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Φωτογραφική κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR με ψύξη 640x512/15μm για ανίχνευση διαρροών αερίων υψηλής ευαισθησίας
| Ψηφιακό βίντεο: | USB3.0/GigE/MIPI |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
640x512/12μm FPA μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
LFM330Z6 320x256/30μm 10mK NETD Infrared Camera Core για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Τύπος: | Θερμική μονάδα οπτικής απεικόνισης αερίου |
|---|---|
| Κυματοειδής ζώνη: | Μέσο μήκος κύματος |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
400x300 / 17μm Μη ψύκτης υπέρυθρος ανιχνευτής για κάμερα παρακολούθησης
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Υψηλός θερμικός αισθητήρας 400x300/17μm VOx ευαισθησίας για τα σκληρά περιβάλλοντα
| Αισθητήρας: | Οξείδιο του βαναδίου FPA |
|---|---|
| μέγεθος: | 30x19,8x7,32mm |
| τύπος: | Μη ψυχόμενο μικροβολόμετρο |
Ψυχροποιημένη οπτική απεικόνιση με αέριο MWIR υποκόκκινη κάμερα με πυρήνα 320x256/30μm για μέτρηση μέσω φλόγας
| Λειτουργία: | Μέτρηση μέσω φλόγας |
|---|---|
| Εστιακό μήκος: | 23mm/55mm |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Ψυχόμενος πυρήνας υπέρυθρης κάμερας OGI 320×256/30μm για μέτρηση μέσω φλόγας με φακό 23mm/55mm
| Φασματικό εύρος: | 3,8±0,1~4,1±0,1μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Μέτρηση μέσω φλόγας |
| NETD: | 20mK (F3) |
Φορητή θερμική κάμερα απεικόνισης χωρίς ψύξη με ανάλυση 120x90 και διασύνδεση USB2.0 για βιομηχανική όραση
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Δροσισμένο οπτικό πιστοποιητικό καμερών 320x256/30μm RoHS απεικόνισης αερίου
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας υπέρυθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |

