Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
HD δροσισμένος υπέρυθρος ανιχνευτής MWIR που ενσωματώνεται στα κάμερα ασφαλείας
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενσωμάτωση συστήματος |
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
Μη της εισβολής υπέρυθρος πυρήνας καμερών για την ιατρική διάγνωση συστημάτων θερμικής λήψης εικόνων
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,85 W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
MWIR Cooled Thermal Module 640x512 / 15μm for Electro Optical Infrared
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Κέντρο κάμερας οπτικής απεικόνισης αερίου με φακό 55 mm με ανάλυση 320x256 για διείσδυση φλόγας σε περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας
| Προαιρετικός φακός: | 23mm/55mm |
|---|---|
| Στυλ: | Ψυκτικός υπέρυθρος πυρήνας |
| ψήφισμα: | 320x256/30μm |
Ελαφρύς μη ψυχόμενος υπέρυθρος πυρήνας 8~14μm καμερών για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
MCT MWIR Cooled Thermal Module 15μm 640x512 για ωφέλιμο φορτίο πολλαπλών αισθητήρων
| Μέγεθος: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Βάρος: | ≤650 γρ |
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
MCT MWIR Infrared Detector Cooled Thermal Module 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
640x512 15μm γρήγορη ολοκλήρωση RoHS ενότητας MCT δροσισμένη MWIR εγκεκριμένο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 18mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm |
MWIR δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή θερμικής λήψης εικόνων για τα κάμερα παρακολούθησης
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |
Επιταχυντής για τη δροσισμένη υπέρυθρη ενότητα ΑΓΓΕΛΙΏΝ ανιχνευτών δροσισμένη 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Κρυοψύκτη: | RS058 |
| NETD: | ≤ 17mK |

