Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Προσιτή κάμερα θερμικής απεικόνισης για κινητά τηλέφωνα με ανάλυση 120×90 και πακέτο μεγέθους pixel 12μm
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο συστοιχίας εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Πακέτο ανιχνευτών: | Πακέτο σε επίπεδο γκοφρέτας |
| Ψήφισμα: | 120×90 |
Μικροσκοπικός πυρήνας 120x90/17μm καμερών θερμικής λήψης εικόνων VOx FPA
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Ψήφισμα: | 120x90 |
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
OEM Μικρομεγέθη μη ψύκνωσης LWIR θερμικής απεικόνισης 256x192/12μm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα Με Ανιχνευτή Υπέρυθρων MCT MWIR 640x512 / 15μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
υπέρυθρος πυρήνας καμερών 384x288 17um για ιατρικό Thermography
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
640x512/12μm Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας μικρού μεγέθους για ωφέλιμα φορτία UAV
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική ενότητα LWIR με το μη ψυχόμενο υπέρυθρο ανιχνευτή ψηφίσματος 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Γρήγορη ενσωμάτωση ψύξης IR κάμερα πυρήνας EYAS1212 Mega Pixel 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

