Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
RS058/υπέρυθρος ανιχνευτής RS046H MWIR MCT για την επιτήρηση μακροχρόνιας σειράς
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
800x600 17μm μη ψύκνωτος υπέρυθρος ανιχνευτής για θερμική απεικόνιση και θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 35x25x7,4mm |
1280x1024 / μη ψυχόμενος FPA ανιχνευτής 12μm για τα θερμικά κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Ρυθμός καρέ: | 50/60Hz |
Ανιχνευτές υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη με ψύκτη κρύσης RS058
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Μακρύ μήκος κύματος: | 7,7~9,5 (LW) |
1280x1024 / δροσισμένη ενότητα ΑΓΓΕΛΙΏΝ 12μm MCT IR ανιχνευτής για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Υψηλή ευαισθησία: | NETD≤20mK |
| Κατανάλωση ρεύματος: | 9W |
640x512 15μm Ενσωμάτωση ενότητας ανιχνευτή υπέρυθρου ψύξης
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3.7~4.8μm |
320x256/30μm Μέγεθος Pixel MWIR ψυγμένος υπέρυθρος ανιχνευτής με 10mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίου
| Μέγεθος pixel: | 30μm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 10mK (F1,5) |
1280x1024 12μm δροσισμένη Megapixels υψηλή ευαισθησία ανιχνευτών FPA
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Επιταχυντής για 320x25 30μm γρήγορη ολοκλήρωση ανιχνευτών MCT δροσισμένη MWIR υπέρυθρη
| Ψήφισμα: | 320x256 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Μη ψυχόμενο μακρύ υλικό οξειδίων βαναδίου αισθητήρων 400x300 17μm κυμάτων υπέρυθρο
| Ψήφισμα: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Τύπος: | Μικροβολόμετρο |

