Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Εξαιρετικά συμπαγής μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με το φακό 9,1/13/19mm
| Ψήφισμα: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπλέκτης 256×192/12μm Μη ψύκτης θερμικής απεικόνισης με διεπαφή USB2.0 και ρυθμό εικόνας 25Hz για γρήγορη ενσωμάτωση
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
Πλήρως SWaP 256×192/12μm ενότητα υπέρυθρης κάμερας με κατανάλωση ισχύος 300mW και διεπαφή USB2.0 για παρακολούθηση ασφαλείας
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
Ανάλυση 320x256 Εύρος φάσματος 10.3-10.9μm Μονάδα θερμικής απεικόνισης με ψύξη 20mK NETD για ανίχνευση διαρροών αερίου
| Φασματικό εύρος: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
| Ανακοίνωση: | Τυπικό: USB2.0/LV-TTL; Προαιρετικά: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
Σταθερή απόδοση μη ψυχόμενο 1280x1024 12μm υπέρυθρη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
400x300 17μm θερμικό σύστημα διαλογής πυρετού θερμικής λήψης εικόνων πυρήνων καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού με LWIR 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα Ακτινοβολίας Υπέρυθρης Κάμερας Χωρίς Ψύξη 256×192/12μm Μέγεθος Pixel για Ηλεκτρονικά Είδη Καταναλωτή
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη 640x512 12μM ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μοντέλο θερμικής απεικόνισης VOx χωρίς ψύξη υψηλής ευκρίνειας για βιομηχανική θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

