Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17um καμερών FPA Thermographic θερμικός
| Ψήφισμα: | 384x288 το /17 μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
640x512 15μm Ψυχόμενες Μονάδες Κάμερας RS058 T2SL Κάμερα LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm (LW) |
Ψυχόμενος Μη Ψυχόμενος Πυρήνας Θερμικής Κάμερας Drone 640x512 12um
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ελαφρύς πυρήνας καμερών LWIR θερμικός με τους μη ψυχόμενους υπέρυθρους ανιχνευτές 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG1212 υψηλή μη ψυχόμενη υπέρυθρη ενότητα σταθερότητας 1280x1024 για τους παντός καιρού όρους
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μονάδα υπέρυθρης κάμερας με ψύξη, ανάλυσης 320x256, με μέγεθος εικονοστοιχείου 30μm για ανίχνευση διαρροών αερίου χωρίς επαφή
| Μέγεθος προϊόντος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
πυρήνας καμερών ενοτήτων RS058 T2SL LWIR καμερών 640x512 15μm δροσισμένος
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5μm (LW) |
υψηλή ευαισθησία ενότητας αισθητήρων καμερών 12μm 1280x1024 μη ψυχόμενη θερμική
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγμένη θερμική κάμερα για ανίχνευση πυρετού, πυρήνας θερμικής απεικόνισης 400x300/17μm
| Ψήφισμα: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

