Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Θερμική κάμερα 256×192/12μm μη ψυχόμενη, συνδεδεμένη με smartphone, για θερμά σημεία σε ηλεκτρικές εγκαταστάσεις και εφαρμογές για κινητά
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
Συνεργαζόμενη με smartphone 25Hz 256×192/12μm Υπερύθμιση θερμικής απεικόνισης με υπέρυθρη ακτινοβολία
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών VOx μακρών κυμάτων με τους διάφορους φακούς IR
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
Ψυχόμενη μονάδα κάμερας οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR με NETD 10mK και ανάλυση 320x256 για ανίχνευση μονοξειδίου του άνθρακα
| NETD: | 10mK (F1,5) |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| Φασματικό εύρος: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
320x256/30μm Μονάδα κάμερας MWIR υπέρυθρου ψύξης με 10mK NETD για οπτική απεικόνιση αερίων και ανίχνευση διαρροών αερίων
| Ρυθμός καρέ: | 30Hz |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| Φασματικό εύρος: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
MCT MWIR Mid Wave Cooled Thermal Imaging Module 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Γραμμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 50Hz καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Κέντρο θερμικής κάμερας μη επανδρωμένου αεροσκάφους σε επίπεδο κυψελών μη ψύκνωτο 640x512/12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Βαναδίου οξειδίων μη ψυχόμενο μικροσκοπικό μέγεθος 640x512 30Hz πυρήνων καμερών κηφήνων θερμικό
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

