Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Βούλωμα στη μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 καμερών θερμικής λήψης εικόνων για ADAS
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
μη ψυχόμενη ενότητα καμερών θερμικής λήψης εικόνων 8~14μm LW για την πυρόσβεση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας 640x512 12μM καμερών LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα με 384x288 17μm μη ψυχόμενος ανιχνευτής IR
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
25mK δροσισμένη υψηλή ευαισθησία ενοτήτων καμερών για την ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
LC160 μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας 120x90/17μm καμερών για τη μέτρηση θερμοκρασίας ανθρώπινου σώματος
| Ψήφισμα: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | 20℃~50℃ |
PLUG417R Μη ψυγμένη θερμογραφική κάμερα 400x300 / 17μm
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μεγάλος πυρήνας 1280x1024 12μm καμερών σειράς μη ψυχόμενος θερμικός για την ασφάλεια & τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
LC130 θερμικός πυρήνας καμερών με το μη ψυχόμενο ανιχνευτή 120x90/17μM για τη βιομηχανική μέτρηση θερμοκρασίας
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | -20℃~+400℃ |
Μη ψυχόμενη κατανάλωση ισχύος 640x512 πυρήνων 0.8W καμερών LWIR θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |

