Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Ανιχνευτής υπέρυθρης ακτινοβολίας MWIR ανάλυσης 320x256 με μέγεθος εικονοστοιχείου 30μm για ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1,5) |
| Βάρος (ζ): | ≤600g |
Δροσισμένος θερμικός πυρήνας 1280x1024 12μM καμερών ενότητας υψηλή θερμική ευαισθησία
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
MWIR δρόσισε τη θερμική ενότητα 1280x1024 με το συνεχή φακό ζουμ 37.5~750mm/F4
| υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Ενότητα κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 400x300 μη ψυχόμενη
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Μη ψυχόμενη ενότητα 400x300 κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
RS422 99,5% δροσισμένος πυρήνας 1280x1024 12μM ενότητας ανιχνευτών IR εικονοκυττάρου ποσοστό
| Υψηλή ανάλυση: | 1280X1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Δροσισμένος πυρήνας 1280x1024 12μM ενότητας ανιχνευτών IR μακροχρόνιας σειράς ανίχνευση
| Υψηλός καθορισμός: | 1280x1024 |
|---|---|
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 12μm |
| Ποσοστό πλαισίων: | 50Hz/100Hz |
Μη ψύκνωτη υπέρυθρη θερμική κάμερα παρακολούθησης ασφαλείας με προαιρετικό φακό
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Μη ψύκνωτη μονάδα υπερύθριων θερμικών φωτογραφικών μηχανών ασφαλείας με πολλαπλούς φακούς
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |

