Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ high resolution thermal camera module ] αγώνας 494 προϊόντα.
Módulo de imagen térmica no refrigerado LWIR 400x300/17um con termografía
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
PLUG617 μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με τον υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR 640x512/17μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
384x288 17μM μη ψυχόμενη θερμική γρήγορη ολοκλήρωση ενότητας για τη διάγνωση υγείας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Κέντρο θερμικής κάμερας ανίχνευσης διαρροής αερίου με ανιχνευτή υπέρυθρου οπτικής απεικόνισης αερίων NETD 320x256/30μm και 10mK
| Τύπος: | Θερμική μονάδα οπτικής απεικόνισης αερίου |
|---|---|
| Κυματοειδής ζώνη: | Μέσο μήκος κύματος |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
Μη ψυχόμενη θερμική ενότητα 384x288 17μM LWIR για την ιατρική θερμική διαλογή εικόνας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μεγάλη ακρίβεια 256×192/12μm Μέγεθος pixel μη ψύκνωτη θερμική μονάδα απεικόνισης για τη μέτρηση θερμοκρασίας
| Υπέρυθρος ανιχνευτής: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τύπος: | Μη ψυγεία θερμικής μονάδας |
Ανεψυγμένη υπέρυθρη κάμερα LWIR 1280x1024/12μm με καθαρή θερμική απεικόνιση
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
| NETD: | <30mK |
Μακροχρόνιο κύμα 640x512 12μm μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγμένο πυρήνα υπέρυθρης κάμερας 1280x1024/12μm για θερμική απεικόνιση υψηλής σταθερότητας
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Fast Integration Cooled IR Camera Core EYAS1212 Mega Pixel 1280x1024 / 12μM
| Ψήφισμα: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

