Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 219 προϊόντα.
Κεραμικός πυρήνας 384x288 12μM καμερών συσκευασίας μη ψυχόμενος LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 384X288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη LWIR ενότητα 640x512 12μM θερμικής λήψης εικόνων ανταλλαγή-γ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR 640x512 12μM για την πυροσβεστική διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Αντιληπτική Μονάδα Θερμικής Απεικόνισης Χωρίς Ψύξη 640x512 Φασματικό Εύρος 8~14μm για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα 640x512 θερμικής λήψης εικόνων LWIR VOx που ενσωματώνεται στην υπέρυθρη κάμερα
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Δρόνοι Θερμική απεικόνιση 640x512 12μm Με Βιομηχανική Θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθρια ενότητα 640x512 12μM θερμικής λήψης εικόνων LWIR μη ψυχόμενη με το φακό 25mm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψύκνωτη μονάδα κάμερας παρακολούθησης θερμικής απεικόνισης LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Εύκαμπτος μη ψυχόμενος θερμικό Imager πυρήνας ενότητας με LWIR 640x512/12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |

