Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 219 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 12uM θερμικής λήψης εικόνων LWIR για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.7W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Εντολή θερμικής απεικόνισης LWIR Ενότητα υπέρυθρης κάμερας 640x512 12μm Για Drones
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 12uM θερμικής λήψης εικόνων LWIR για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενότητα κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR 400x300 μη ψυχόμενη
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Μη ψυχόμενο μικροσκοπικό μέγεθος 640x512 12uM ενότητας θερμικής λήψης εικόνων για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.7W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη ενότητα 400x300 κάμερων ασφαλείας θερμικής λήψης εικόνων LWIR
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
| Ρυθμός καρέ: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Μικροσκοπική ενότητα 120x90 17μM καμερών θερμικής λήψης εικόνων VOx FPA
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Ψήφισμα: | 120x90 |
640x512 Μονάδα θερμικής απεικόνισης ενσωματωμένη σε drones για επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
| NETD: | ≤40mK |
Καθαρή απεικόνιση θερμικής κάμερας πυρήνας 640x512 για ταχεία ενσωμάτωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σταθερός πυρήνας μη ψυχόμενο 640x512/17μm καμερών απόδοσης θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x33,6mm |

