Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 243 προϊόντα.
Μη ψυχόμενο LWIR 640x512 12μM θερμικός πυρήνας καμερών για Thermography
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σαφής πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με 640x512 12μM υπέρυθροι ανιχνευτές
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 καμερών RS232 LWIR θερμικός για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Αιχμηρή σαφής ενότητα μη ψυχόμενο LWIR 8~14μm θερμικής λήψης εικόνων ανταλλαγή-γ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας 640x512 12μM καμερών LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ελαφρύς πυρήνας καμερών LWIR θερμικός με τους μη ψυχόμενους υπέρυθρους ανιχνευτές 640x512
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
3 θερμικός πυρήνας καμερών άξονα LWIR με το φασματικό ποσοστό 8~14μM για τα ρομπότ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υψηλός πυρήνας μη ψυχόμενο NETD 30mk 8~14μm καμερών ευαισθησίας LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
TWIN612 αιχμηρές & σαφείς εικόνες ενότητας θερμικής λήψης εικόνων με την ακρίβεια ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

