Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 243 προϊόντα.
640x512 12µM μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών Microbolometer θερμικός για την παρατήρηση άγριας φύσης
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψύκνωτη θερμική κάμερα ασφαλείας απεικόνισης πυρήνας LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
400x300 / πυρήνας καμερών 17μm θερμικός που ενσωματώνεται στα θερμικά κάμερα ασφαλείας για την επιτήρηση
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
iLC212 μικροσκοπικό μη ψυχόμενο LWIR 256x192 12μm θερμικός πυρήνας καμερών για την επιτήρηση
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 700mW |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μικρός πυρήνας θερμικής κάμερας LWIR ενσωματωμένος σε drones 640x512 12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 256x192 12μM καμερών μικροϋπολογιστών LWIR θερμικός με το φακό 3.2mm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 700mW |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών VOx μακρών κυμάτων με τους διάφορους φακούς IR
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17μM καμερών LWIR θερμικός για την οικοδόμηση της επιθεώρησης
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

