Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ 30hz thermal imaging core ] αγώνας 219 προϊόντα.
μη ψυχόμενη LWIR 25mm θερμική ενότητα 640x512 12μM φακών για την υπαίθρια ανίχνευση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μοντέλο θερμικής κάμερας UAV και Drone χωρίς ψύξη Ελαφρύ βάρος 640x512/12μm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγεία θερμικής κάμερας ασφαλείας LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Θερμική ενότητα 640x512 12μM καμερών ανταλλαγή-γ LWIR για τους κηφήνες
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.7W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μακροκύματα θερμικής κάμερας 640x512 με φακό 9,1 mm για μη επανδρωμένα αεροσκάφη
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μοντέλο θερμικής κάμερας οξειδίου βανάνδιου 640x512 12μm για UAV και Drone
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μίνι μη ψυχόμενη LWIR μεγέθους θερμική ενότητα 640x512 12μm ανταλλαγής για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Απόφαση: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπέρυθρη θερμική ενότητα 120x90 8~14μm καμερών διεπαφών DVP
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Ψήφισμα: | 120x90 |
Θερμική Κάμερα LWIR Χωρίς Ψύξη PLUG612 640x512/12μm
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |
PLUG612 μη ψυχόμενος πυρήνας 640x512 12μm καμερών LWIR με τη σαφή θερμική λήψη εικόνων
| Τύπος: | Uncooled Infrared Module |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <1,2W |

