Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
3 θερμικός πυρήνας καμερών άξονα LWIR με το φασματικό ποσοστό 8~14μM για τα ρομπότ
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Σαφής πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με 640x512 12μM υπέρυθροι ανιχνευτές
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 καμερών RS232 LWIR θερμικός για τον έλεγχο ασφάλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Το υπέρυθρο όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα αντιεκθαμβωτική με τον ευφυή συναγερμό
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Η θερμική κάμερα νυχτερινής όρασης LWIR 384x288 17μm
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
RS058/υπέρυθρος ανιχνευτής RS046H MWIR MCT για την επιτήρηση μακροχρόνιας σειράς
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Ο θερμικός πυρήνας LWIR καμερών GAVIN615L T2SL δρόσισε τη θερμική ενότητα αισθητήρων εικόνας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Ψυχόμενος θερμικός πυρήνας κάμερας 320x256 30μm για ανίχνευση διαρροών αερίων VOCs
| Στυλ: | Ψυχόμενη μονάδα υπέρυθρων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Πυρήνας καμερών θερμικής λήψης εικόνων LWIR με το ποσοστό πλαισίων 25Hz/30Hz για ADAS
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
320x256/30μm MWIR Ψυχροποιημένη οπτική κάμερα απεικόνισης αερίου για την απεικόνιση διαρροών αερίου
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |

