Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
PLUG612R μη ψυχόμενος πυρήνας καμερών κηφήνων θερμικός για πυροσβεστικό Rescuse
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υπερ-σύνθετη θερμική κάμερα Plug-in με ανάλυση 256×192 και μικροβολόμετρο με μέγεθος 12μm
| Ψήφισμα: | 256×192 |
|---|---|
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
384x288 17μM μη ψυχόμενη θερμική γρήγορη ολοκλήρωση ενότητας για τη διάγνωση υγείας
| Ψήφισμα: | 384x288 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.85W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
20mK NETD Οπτικός ανιχνευτής απεικόνισης αερίων με ανάλυση 320x256 και φάσμα φασματικού εύρους 10,3-10,9μm
| *MTTF: | ≥10000h |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
Συμπαγής πυρήνας 640x512 12μm καμερών θερμικής λήψης εικόνων σχεδίου μη ψυχόμενος LWIR
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Φορητή 256×192 Ανάλυση 12μm Μέγεθος Pixels Υπερ-συγκινητή Θερμική Μονάδα απεικόνισης για Plug-in Θερμική Κάμερα
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
Ψυχόμενη κάμερα οπτικής απεικόνισης αερίων MWIR RS058 για την οπτικοποίηση αόρατων ΠΟΕ
| Λειτουργία: | Ανίχνευση διαρροής αερίου |
|---|---|
| Cryo Cooler: | RS058 |
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συνεργαζόμενη με smartphone 25Hz 256×192/12μm Υπερύθμιση θερμικής απεικόνισης με υπέρυθρη ακτινοβολία
| Ανάλυση ανιχνευτή υπερύθρων: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
650x512 ενότητα θερμικής λήψης εικόνων που ενσωματώνεται UAV στα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±3℃ ή ±3% |
| Χαρακτηριστικό NETD: | ≤40mK |

