Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
HD LWIR δρόσισε τη θερμική υψηλή θερμική ευαισθησία πυρήνων 640x512 καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 25mK |
| Μέγεθος: | 155x67x80mm |
Θερμική κάμερα με ανάλυση 120×90 με διασύνδεση USB2.0 για κινητές συσκευές
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | 3,3V±0,1V |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
Ανιχνευτής υπέρυθρου υψηλής ευαισθησίας με ψύξη LWIR για εφαρμογές ασφαλείας
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 7,7~9,5 (LW) |
| Υλικό: | Τ2SL |
Συμπλέκτης θερμικής κάμερας με ανάλυση 256×192 και μέγεθος pixel 12μm για smartphones μέσω USB 2.0 Interface
| Τύπος: | Plug-in Thermal Camera για Smartphones |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 256×192 |
| Μέγεθος pixel: | 12μm |
MCT MWIR Infrared Detector Cooled Thermal Module 640x512 15μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Φορητή μονάδα θερμικής απεικόνισης με ανιχνευτή υπέρυθρου επιπέδου κυψελίδας ανάλυσης 120×90 και διεπαφή USB2.0
| Τύπος: | Plug-in θερμική κάμερα |
|---|---|
| Φασματική απόκριση: | 8~14μm |
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
Ελαφριά ολοκληρωμένη περιστροφική κρυοψύκτη Stirling 750mW για ψυγμένους ανιχνευτές υπέρυθρου
| Ισχύς ψύξης: | (@77K@20℃)>750mW |
|---|---|
| Σταθερή κατανάλωση ρεύματος: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -45℃~+85℃ |
1280x1024 Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR για κάμερα παρακολούθησης
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 256x192 12μM καμερών μικροϋπολογιστών LWIR θερμικός με το φακό 3.2mm
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 700mW |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |

