Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
50pin οι ΩΡΕΣ διασυνδέουν το μη ψυχόμενο πυρήνα καμερών θερμικής λήψης εικόνων για τη ζωική παρατήρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Βάρος: | <90 γρ |
Μη ψυχόμενος πυρήνας 400x300 17μM καμερών LWIR θερμικός για την οικοδόμηση της επιθεώρησης
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
640x512 Μονάδα θερμικής απεικόνισης ενσωματωμένη σε drones για επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Τύπος: | Θερμική κάμερα για Drone |
| NETD: | ≤40mK |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών cOem LWIR με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Μη ψυχόμενος πυρήνας θερμικής λήψης εικόνων FPA
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mk |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ισχυρή περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα ενότητας αισθητήρων καμερών LWIR VOx FPA θερμική
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 12μM υπέρυθρος πυρήνας καμερών ανιχνευτών LWIR για την ιατρική επιθεώρηση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυγμένο πυρήνα θερμικής κάμερας LWIR με σταθερή εστίαση αθερμικού φακού 19mm/24mm
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 50Hz |
| Σταθερή εστίαση Αθερμική: | 19mm/24mm |
Μεγάλο Pixel Uncooled LWIR θερμική κάμερα πυρήνας 1280x1024/12μm
| Ψήφισμα: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
120×90/12μm Ανάλυση Μη ψυγμένη φορητή θερμική κάμερα απεικόνισης
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
|---|---|
| Τύπος: | Plug-in θερμική κάμερα |
| NETD: | ≤50mK |

