Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
67g Ανιχνευτής υπέρυθρων 8μm-14μm Φασματική περιοχή
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
TWIN612 αιχμηρές & σαφείς εικόνες ενότητας θερμικής λήψης εικόνων με την ακρίβεια ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Υψηλός θερμικός αισθητήρας 400x300/17μm VOx ευαισθησίας για τα σκληρά περιβάλλοντα
| Αισθητήρας: | Οξείδιο του βαναδίου FPA |
|---|---|
| μέγεθος: | 30x19,8x7,32mm |
| τύπος: | Μη ψυχόμενο μικροβολόμετρο |
Υπαίθριος πυρήνας 640x512 25.4mm×25.4mm×35mm καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Προσιτή κάμερα θερμικής απεικόνισης για κινητά τηλέφωνα με ανάλυση 120×90 και πακέτο μεγέθους pixel 12μm
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο συστοιχίας εστιακού επιπέδου |
|---|---|
| Πακέτο ανιχνευτών: | Πακέτο σε επίπεδο γκοφρέτας |
| Ψήφισμα: | 120×90 |
Φορητή και Οικονομική Θερμική Μονάδα Απεικόνισης iMC112 με Ανάλυση 120×90
| Ετικέτα: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Τύπος ανιχνευτή: | Μη ψυχρό μικροβολόμετρο VOx FPA |
| Χρησιμοποιείται για: | AloT, Machine Vision, Industrial Vision, Security Monitoring |
12μm Pixel Pitch LWIR κάμερα με VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink εξαγωγικά στοιχεία
| Βάρος: | 67 γρ |
|---|---|
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Δροσισμένο οπτικό πιστοποιητικό καμερών 320x256/30μm RoHS απεικόνισης αερίου
| Αισθητήρας: | Αισθητήρας υπέρυθρων |
|---|---|
| Τεχνολογία: | υπέρυθρες |
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
MCT MWIR Ψυχόμενη Θερμική Μονάδα 640x512 / 15μm Για Ανίχνευση Μεγάλης Εμβέλειας
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
MWIR δρόσισε τον υπέρυθρο ανιχνευτή θερμικής λήψης εικόνων για τα κάμερα παρακολούθησης
| Τεχνολογία: | Υπέρυθρη θερμική λήψη εικόνων |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640x512/12μm |
| Εφαρμογή: | Έλεγχος ασφάλειας |

