Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Μονάδα θερμικής απεικόνισης μικροβολόμετρου FPA VOx χωρίς ψύξη με ανάλυση 120×90 και μέγεθος pixel 12μm
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
|---|---|
| ανιχνευτής κάμερας υπέρυθρου: | Uncooled LWIR FPA 120x90/12μm |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | 150mW |
Θερμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 καμερών LWIR για την οικοδόμηση της ασφάλειας HVAC
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
640x512 / μη ψυχόμενες πολλαπλάσιες τυποποιημένες διεπαφές ενότητας 12μm LWIR θερμικές
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Ελαφριά & εύκαμπτη μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με αισθητήρα ανιχνευτών LWIR 640x512/12μm τον υπέρυθρο
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Μέγεθος (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Με κλείστρο) |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας: | <0,75 W |
Μη ψυχόμενη ενότητα 640x512 12uM θερμικής λήψης εικόνων LWIR για UAV τα ωφέλιμα φορτία
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0,7w |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική κάμερα πυρήνας 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Pixel Pitch: | 12μm |
Το όχημα ν-οδηγών τοποθέτησε τη θερμική κάμερα μη ψυχόμενο 384x288/17μm
| Ψήφισμα: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
MWIR Cooled Thermal Module 640x512 15μM For Electro Optical Infrared
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
LC260 256x192/12μm Θερμικός πυρήνας κάμερας για τη μέτρηση της θερμοκρασίας του ανθρώπινου σώματος
| Ψήφισμα: | 256x192 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12μm |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | 20℃~50℃ |
Γραμμικός πυρήνας μη ψυχόμενο 400x300 50Hz καμερών LWIR θερμικός
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

