Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Υπαίθρια ενότητα 640x512 12μM θερμικής λήψης εικόνων LWIR μη ψυχόμενη με το φακό 25mm
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενη 640x512 12μM ενότητα θερμικής λήψης εικόνων LWIR για την προσωπική νυχτερινή όραση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Γρήγορη θερμική ενότητα ολοκλήρωσης με την κεραμική συσκευασία 640x512/μM υπέρυθρος ανιχνευτής
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος: | 0.8W |
| Φασματική σειρά: | 8~14μm |
Μονάδα θερμικής απεικόνισης LWIR με ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας ±2℃ ή ±2%
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Θερμική μονάδα LWIR συσκευασμένη σε κεραμικό για ευκρινή και καθαρή απεικόνιση & μέτρηση θερμοκρασίας υψηλής ακρίβειας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Συμπαγής θερμική μονάδα απεικόνισης LWIR TWIN612 για Πυρόσβεση & Διάσωση
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
640x512 15μm Ενσωμάτωση ενότητας ανιχνευτή υπέρυθρου ψύξης
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤ 17mK |
| Φασματικό εύρος: | 3.7~4.8μm |
Υψηλός πλαισίων πυρήνας 15μm 640x512 καμερών ποσοστού MWIR θερμικός με το δοχείο ψύξης RS058 Cryo
| Τύπος: | Ψυχόμενη μονάδα κάμερας |
|---|---|
| Τεχνολογία: | MCT/HgCdTe |
| Ψήφισμα: | 640x512/15μm |
400x300 / πυρήνας καμερών 17μm θερμικός που ενσωματώνεται στα θερμικά κάμερα ασφαλείας για την επιτήρηση
| Τύπος: | Uncooled Camera Module |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
Κέντρο θερμικής κάμερας χειροκίνητης εστίασης με ανάλυση 640×512 8μm έως 14μm Φασματική περιοχή
| Εστία: | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
| Pixel Pitch: | 12μm |

