Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Μη ψυχόμενη ενότητα θερμικής λήψης εικόνων VOx με την υψηλής θερμοκρασίας ακρίβεια ±2℃
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ενισχυμένος πυρήνας καμερών σαφήνειας και ακρίβειας HD 1280x1024 θερμικός
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
LWIR 320x256/30μm Ψυκτικός Πυρήνας υπέρυθρης κάμερας με 20mK NETD για ανίχνευση διαρροής αερίου
| Μέγεθος: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mK (F1.5) |
Μοντέλο κάμερας θερμικής παρακολούθησης υψηλής ανάλυσης LWIR χωρίς ψύξη < 30mK NETD
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυγεία θερμικής κάμερας ασφαλείας LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψύκνωτη μονάδα κάμερας παρακολούθησης θερμικής απεικόνισης LWIR 640x512 17μM
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Μη ψυγμένο εστιακό επίπεδο συστοιχίες θερμικής κάμερας πυρήνας 50Hz ρυθμός εικόνας 67g
| Τάση λειτουργίας: | 4V~6V |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |
| Ψήφισμα: | 640 × 512 |
Σταθερός πυρήνας μη ψυχόμενο 640x512/17μm καμερών απόδοσης θερμικός
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Μέγεθος: | 44,5x44,5x33,6mm |
PLUG617 μη ψυχόμενη θερμική ενότητα με τον υπέρυθρο ανιχνευτή LWIR 640x512/17μm
| Ψήφισμα: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φακός κάμερας: | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
Εγχειρίδιο εστίασης 640x512 Ανάλυση Μικροβολόμετρος Μη ψυγμένη μονάδα θερμικής απεικόνισης
| Τυπικό NETD: | < 40mK |
|---|---|
| Φασματικό εύρος: | 8μm 14μm |
| Αισθητήρας: | Μη ψυγμένες σειρές εστιακού επιπέδου |

