Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Δροσισμένες ενότητες 320x256 30μm καμερών GAVIN330 MWIR διάφορες επιλογές φακών ζουμ
| Ανάλυση ανιχνευτή: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Μέγεθος: | 150x67x80mm |
| Υψηλή ευαισθησία: | ≤10mK |
Μη ψυγεία UAV θερμικής απεικόνισης κάμερας μονάδα για εναέρια θερμογραφία
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Ελαφρύ μη ψυγμένο θερμικό μοντέλο απεικόνισης 120×90/12μm για εφαρμογές AIoT με διεπαφή USB 2.0
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
|---|---|
| αισθητήρας θερμικής απεικόνισης: | 120x90/12μm |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος: | 0.8W |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
Μη ψυχόμενος θερμικός πυρήνας καμερών VOx μακρών κυμάτων με τους διάφορους φακούς IR
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
640x512 12μm μη ψυχόμενος υπέρυθρος αισθητήρας απεικόνισης ανιχνευτών LWIR υπέρυθρος
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
VOx Uncooled Infrared Detector 400x300 για Θερμογραφική Κάμερα
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
640x512 12μm υπέρυθρη θερμική ενότητα PLUG612R LWIR καμερών για τη γρήγορη ολοκλήρωση
| Ψήφισμα: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Φασματικό εύρος: | 8~14μm |
120×90 Ανάλυση 12μm Μέγεθος εικονοστοιχείων Μη ψύξη LWIR Θερμική κάμερα Μονάδα με καθολικές διεπαφές ελέγχου
| Ψηφιακή εικόνα: | USB2.0 |
|---|---|
| Φακός (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Δεδομένα εξόδου: | 14bit Raw |
Μεγάλη ενότητα 1280x1024 12μm καμερών σειράς FPA θερμική για την ασφάλεια & τον έλεγχο
| Ψήφισμα: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Ρυθμός καρέ: | 25 Hz |

