Όλα τα Προϊόντα
-
Θερμικός πυρήνας καμερών
-
Θερμικά κάμερα ασφαλείας
-
Θερμική κάμερα κηφήνων
-
Plug-in θερμική κάμερα
-
Δροσισμένοι υπέρυθροι ανιχνευτές
-
Δροσισμένες ενότητες καμερών
-
Οπτική απεικόνιση αερίου
-
Υπέρυθρη θερμική ενότητα καμερών
-
Θερμική ενότητα καμερών υψηλής ανάλυσης
-
Θερμική κάμερα για την ανίχνευση πυρετού
-
Το όχημα τοποθέτησε τη θερμική κάμερα
-
Ενσωματωμένη πιό δροσερή συνέλευση σκεύων Δεωαρ
-
Μη ψυχόμενοι υπέρυθροι ανιχνευτές
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Wendy Wang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86 27 50185150
λέξεις-κλειδιά [ security uncooled infrared camera module ] αγώνας 346 προϊόντα.
Βιομηχανική Thermography LWIR θερμική ενότητα μη ψυχόμενο 400x300 17μM καμερών
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
640x512 17μm υπέρυθρος θερμικός πυρήνας ενότητας καμερών για βιομηχανικό Thermography
| Εύρος Θερμοκρασίας: | -20℃~+550℃ (εξατομικεύσιμος) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±2℃ ή ±2% |
| Ψήφισμα: | 640x512/17μm |
GAVIN615B συμπαγής θερμική ενότητα καμερών πυρήνων 640x512/15μm MCT MWIR καμερών
| Ψήφισμα: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK |
| Φασματικό εύρος: | 3,7~4,8μm MW |
Αξιοπρόσιτη μη ψυγμένη θερμική κάμερα LWIR 256×192/12μm για κινητό τερματικό
| Τύπος: | φορητή θερμική κάμερα |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -45℃~+85℃ |
| Ακρίβεια μέτρησης θερμοκρασίας: | Μεγαλύτερο από ±2℃ / ±2% |
EYAS330 MWIR Ενότητες ψύξης κάμερας υπέρυθρου πυρήνα κάμερας 320x256/30μm
| μέγεθος: | 142x58,5x71mm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤ 9mK |
Μη ψυχόμενη ενότητα 256x192 12μM καμερών LWIR θερμική για το έξυπνο σπίτι
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (εξατομικεύσιμος) |
Μη ψυχόμενη ενότητα 400x300 60Hz καμερών LWIR θερμική με βιομηχανικό Thermography
| Ψήφισμα: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Ρυθμός καρέ: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 12μm θερμική ανίχνευση μακροχρόνιας σειράς πυρήνων ενότητας καμερών HD
| Υψηλή ανάλυση: | 1280x1024 |
|---|---|
| Φασματική σειρά: | 3.7~4.8μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
ΝΟΜΙΣΜΑΤΩΝ μη ψυχόμενο 256x192 καμερών μικροϋπολογιστών θερμικό ψήφισμα 12μm ενότητας μέγεθος εικονοκυττάρου
| Ψήφισμα: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~+150℃ (εξατομικεύσιμος) |
Υψηλή ευαισθησίας θερμική ενότητα 640x512/15μm καμερών καμερών δροσισμένη πυρήνας
| Ψήφισμα: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |

